Produkty - regálové systémy

Stručný prehľad regálových systémov.
Na tejto stránke je prehľadne uvedená základná ponuka nami dodávaných regálov a regálových systémov. Nadpis a obrázok kategórie zároveň slúži ako odkaz, ktorý vás prenesie do podrobností vybraného systému.

Policové regále

Policové regále

Policové regále sú rozšírenejším druhom regálových systémov. Svojou variabilitou sú vhodné pre vybavenie rôznych prevádzok. Výborne sa hodia do archívov pre skladovanie dokumentov a šanónov, ale rovnako dobre poslúžia aj pri ukladaní nepaletovaného tovaru väčších kusov a s využitím prepraviek i drobného materiálu. Policové regále sa vyrábajú v niekoľkých typoch, ktoré sa líšia tvarom prierezu stĺpov, rozmery políc a systémom ich uchytenia.


Paletové regále

Paletové regále

Paletové regále, ako názov napovedá slúžia na skladovanie paletového tovaru a to ako pre najbežnejšie EUR palety, tak aj pre atypické palety. Paletové regále nájdu svoje uplatnenie predovšetkým v logistických centrách a skladoch, na manipuláciu s paletami sa používajú vysokozdvižné vozíky a retraky.

Regále na pneumatiky

Regále na pneumatiky

V dnešnej dobe sa stáva bežným javom používania sezónnych pneumatík a následkom toho vyvstáva potreba tieto pneumatiky skladovať. K tomu sú určené regále na pneumatiky. Nami ponúkané regále na pneumatiky sa vyznačujú vysokou variabilitou, čím umožňujú ideálne riešenie pre pneuservisy, autoservisy, dielne a garáže.


Pojazdné regále

Pojazdné regále

Pojazdné regále sa niekedy označujú ako posuvné alebo mobilné regále. Najvýznamnejším prínosom pojazdných regálov je úspora miesta. Pomocou týchto regálov možno usporiť aj viac ako 50% skladového priestoru, to znamená o viac ako 100% nárast úložnej plochy. Vo väčšine prípadov stačí iba jedna obslužná ulička a regálové zostavy sa presúvajú podľa potreby po koľajniciach. Policové regále nachádzajú svoje využitie v archívoch, kde zabezpečia dostatok úložného miesta, plné využitie priestoru pre skladovanie a zároveň ľahkú obslužnosť. Vo veľkých priestoroch sú pojazdné regále zostavované do jednotlivých blokov.

Poschodové sklady

Poschodové sklady

Poschodové sklady nájdu svoje uplatnenie v skladových priestoroch s vysokými stopmi. Podobne ako pojazdné regále zvyšujú úložnú kapacitu v danej podlahovej ploche, poschodové sklady poskytujú zvýšenie kapacity smerom na výšku. Bez veľkých stavebných zásahov tak môžete maximálne využiť výšku skladu.


Konzolové regále

Konzolové regále

Konzolové regále sú určené predovšetkým pre skladovanie doskových a tyčových materiálov. Prevažne sa jedná o materiál väčších dĺžok, konzolové regále sú ale vhodné aj pre materiály rozličných dĺžok (u ktorých dochádza napríklad k zmene dĺžky v priebehu výroby). .

Debny a prepravky

Debny a prepravky

K ukladanie a triedenie drobného materiálu slúžia rôzne druhy zásobníkov ako sú boxy, plastové i kovové debny, plastové prepravky a iné ukladacie nádoby. Na ich výrobu sa používajú predovšetkým dva typy materiálov, a to kovy a v najčastejšie forme plasty rôzneho zloženia vrátane antistatického.


Kovový nábytok

Kovový nábytok

Kovový nábytok ponúka praktickú alternatívu pre vybavenie kancelárskych a dielenských prevádzok. Svojou trvanlivosťou, praktickosťou a dlhou životnosťou plne vyhovuje použitie v náročných prevádzkach. Kovový nábytok vyniká kvalitou spracovania a nie je náročný na údržbu. Je vyrobený z oceľového plechu, ktorý je upravený práškovými epoxy-polyesterovými farbami.