Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/manipulacna-technika.php on line 1

Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/manipulacna-technika.php on line 1

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'actions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /www/k/o/u66068/public_html/manipulacna-technika.php on line 1
Manipulačná technika | paletové vozíky - vybavenie skladov

Manipulačná technika

Manipulačná technika dobre slúži k ľahkému prepravy materiálu a tovaru v skladoch a iných prevádzkach. Zahŕňa širokú škálu prepravných prostriedkov ako sú paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky a nízkozdvižné vozíky, plošinové vozíky, rudly a iné špecializované technika.
Všetko je v kvalitnom prevedení a z odolných materiálov, takže vydrží dlhú dobu aj pri hrubšom zaobchádzaní.

Váš dopyt môžete zaslať na tento e-mail:  manipulacia@e-regaly.sk
Manipulačná technika  Manipulačná technika  Manipulačná technika 

Paletové vozíky

Jedná sa vlastne o nízkozdvižný ručne vedený vozík na prepravu paliet, pre ktorý sa vžil názov paletový vozík alebo paleťák.
Tieto nízkozdvižné paletové vozíky sa vyrábajú v mnohých prevedeniach - so štandardnými, predĺženými alebo krátkymi lyžinami, s nízkym profilom, so zabudovanou váhou a predovšetkým s rôznymi druhmi koliesok. Všetky vozíky majú kvalitné hydrauliku a pevný rám pre vysoké zaťaženie. K dispozícii je aj verzia s elektrickým pohonom pojazdu.


Vysokozdvižné vozíky

Ručné vysokozdvižné vozíky slúžia pre krátke presuny paliet s vysokou flexibilitou nasadenia. Hodia sa pre všestranné využitie v skladových, tak i výrobných objektoch. Možno voliť z niekoľkých prevedení: úplne ručne ovládané, s elektrickým zdvihom, s elektrickým pohonom alebo s kompletným elektrickým ovládaním. Vozíky sú určené pre vnútorné použitie a len na pevné a rovné podlahy bez výtlkov a prekážok.


Manipulačná technika  Manipulačná technika  Manipulačná technika 

Transportné a plošinové vozíky

Transportné a plošinové vozíky slúži na manipuláciu s bremenami a predmetmi na plošinách alebo v prepravných obaloch, na malú alebo strednú vzdialenosť pri minimálnom namáhaní obsluhy pri rolovaní. Keďže je k dispozícii rozmanitá škála transportných a plošinových vozíkov, tak z hľadiska veľkosti a prevedení, tak i v možnom zaťažení, je ich uplatnenie veľmi široké najmä v skladoch, obchodoch, ale aj knižniciach, archívoch, staniciach a pod.


Zdvižné plošiny a stoly

Zdvižné plošiny a stoly sú určené pre vyrovnávanie výškových rozdielov pri manipulácii a zdvíhaní predmetov, výrobkov a tovarov voľne položených alebo uložených v prepravných debnách, paletách, skriniach a pod na pracoviskách a pri nakládke vozidiel. Môžu slúžiť aj ako podávacie zariadenia u pracovných strojov alebo pre uľahčenie montáže v potrebnej výške.


Manipulačná technika  Manipulačná technika  Manipulačná technika 

Rudle

Rudle sú ručné manipulačné prostriedky, vyrábajú sa v mnohých prevedeniach podľa účelu použitia a typu prepravovaného tovaru. Sú určené na prepravu tvarovo vhodných bremien podľa naberacej časti dosky rudle a do hmotnosti stanovenej maximálnej nosnosti. Konštrukcia je vyrobená z oceľových trubiek a plechu, kolesá môžu byť plné alebo dušové.


Žeriavové vozíky

Žeriavové vozíky sú určené pre dielenské prevádzky a pracoviská na zdvíhanie a vykladanie bremien zavesených pomocou závesných prostriedkov na zdvižné ramene vozíku. Zariadenie je možné používať len na rovných a pevných podlahách, preprava bremien je možná na spustenom vyťahovacom ramene. Žeriavový vozík je skladací a je vybavený závesnou reťazou s hákmi.
Rýchly dopyt manipulačnej techniky

Pomocou nižšie umiestneného formulára môžete zaslať rýchlu dopyt manipulačnej techniky. Ak chcete, aby Vás niekto z našej firmy kontaktoval pre upresnenie dopytu, zadajte svoj e-mail alebo telefónny kontakt a odošlite prednastavený text. Môžete tiež zadať vlastné požiadavku tým, že prepíšete prednastavený text.