Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/debny-prepravky.php on line 1

Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/debny-prepravky.php on line 1

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'actions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /www/k/o/u66068/public_html/debny-prepravky.php on line 1
Plastové a kovové debny | Zásobníky, boxy a prepravky - vybavenie skladov

Debny a prepravky

K ukladanie a triedenie drobného materiálu slúžia rôzne druhy zásobníkov ako sú boxy, plastové i kovové debny, plastové prepravky a iné ukladacie nádoby. Na ich výrobu sa používajú predovšetkým dva typy materiálov, a to kovy a v najčastejšie forme plasty rôzneho zloženia vrátane antistatického.
Debny a prepravky sú v mnohých prevedeniach - pevné aj skladacie, stohovateľné na seba, kónické (možno ich vkladať do seba čím šetrí miesto), uzatvárateľné, spájacie k sebe, atď
Zašlite nám svoj dopyt a my vám spracujeme cenovú ponuku na konkrétne ukladacie zásobníky.

Váš dopyt môžete zaslať na tento e-mail:  debny@e-regaly.sk
Debny a prepravky  Debny a prepravky  Debny a prepravky 

Ukladacie debny kovové

Tieto Debny dodávame v troch typoch a to v rovné, dierované a skosené. Farebné prevedenie je modré alebo šedé, nosnosť je od 10 do 100 kg. Rovné bedne majú dve držadlá, u skosených debien je predné držadlo nahradené dištančné trubkou. Všetky typy debien sú opatrené stohovacím systémom, ktorý umožňuje ukladanie vo viacerých vrstvách. Bedne sa vyrábajú z oceľového plechu hrúbky 0,7, 0,8 a 1 mm.


Plastové debny zkosené

Sú vyrobené z prvotriedneho polypropylénu teplotne stáleho od -20 do + 90 C. Odolné voči väčšine olejom, emulzín a slabým kyselinám. Výhodou skosených zásobníkov pri stohovaní je možnosť vkladania či vytiahnutia skladovaného materiálu bez akejkoľvek manipulácie s nimi. Vysoká pevnosť a nosnosť zásobníkov umožňuje tieto zásobníky stohovať na seba a tým môžu slúžiť namiesto regálu.


Debny a prepravky  Debny a prepravky  Debny a prepravky 

Plastové debny rovné

Sú vyrobené z prvotriedneho polypropylénu teplotne stáleho od -20 do + 90 C. Odolné voči väčšine olejom, emulzín a slabým kyselinám. Multifunkčné prepravky spĺňajú všetky požiadavky, ktoré sa kladú na poloautomatické a plne automatické sklady alebo prevádzky. Špeciálne upravené okraje umožňujú bezpečné stohovanie, rozmerovo kompatibilné, vhodné pre prepravu na EURO paletách.


Plastové prepravky kónické a skladacie

Kónické plastové prepravky sú stohovateľné. Po otočení o 180 stupňov zapadajú do seba a tým sa šetrí priestor nech je to pri preprave alebo priamo v skladových priestoroch. Farba šedá, možné sú plné, alebo dierované verzie.
Plastové skladacie prepravky sú vhodné pre náročné strojárenské prevádzky. Hlavnou výhodou je úspora nákladov na prepravu. Kĺby prepraviek sú kvalitne vyrobené, čím sa dosahuje vyššia životnosť.


Debny a prepravky  Debny a prepravky  Debny a prepravky 

Skrinky so zásuvkami

Ukladacie skrinky so zásuvkami sú vhodné na prehľadné skladovanie drobných predmetov a súčiastok. Vyrábajú sa v 8 výškach (od 147 do 550 mm) s rôznym počtom zásuviek a ich usporiadaním - celkom 27 typov. Skrinky je možné voľne postaviť, podstava je opatrená 4 plastovými nožičkami alebo je možné zavesiť ich na stenu. Skelet skriniek je zhotovený z oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou. Zásuvky 3 veľkostí sú vyrobené z číreho PS plastu a je možné ich rozdeľovať prepážkami na menšie oddelenia.


Bigboxy a boxpalety

Veľkoobjemové plastové kontajnery sú vyrábané z vysoko kvalitného polyetylénu HDPE. Používajú sa prevažne v potravinárskom a strojárenskom priemysle. Sú odolné voči akémukoľvek počasie. Kontajnery sú stohovateľné, na pätkách alebo kolieskach. Kapacity od 300 do 650 l.
Rýchly dopyt debien a prepraviek

Pomocou nižšie umiestneného formulára môžete zaslať rýchly dopyt debien a prepraviek. Ak chcete, aby Vás niekto z našej firmy kontaktoval pre spresnenie dopytu, zadajte svoj e-mail alebo telefónny kontakt a odošlite prednastavený text. Môžete tiež zadať vlastné požiadavku tým, že prepíšete prednastavený text.