Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/kovovy-nabytok.php on line 1

Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/kovovy-nabytok.php on line 1

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'actions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /www/k/o/u66068/public_html/kovovy-nabytok.php on line 1
Kovový nábytok | Dielenský nábytok - vybavenie skladov

Kovový nábytok

Kovový nábytok ponúka praktickú alternatívu pre vybavenie kancelárskych a dielenských prevádzok. Svojou trvanlivosťou, praktickosťou a dlhou životnosťou plne vyhovuje použitie v náročných prevádzkach.
Kovový nábytok vyniká kvalitou spracovania a nie je náročný na údržbu. Je vyrobený z oceľového plechu, ktorý je upravený práškovými epoxy-polyesterovými farbami.

Váš dopyt môžete zaslať na tento e-mail:  nabytok@e-regaly.sk
Kovový nábytok  Kovový nábytok  Kovový nábytok 

Šatníkové skrine

Kovové šatníky a šatníkové skrine nachádza svoje uplatnenie vo všetkých druhoch šatní, či už podnikových, tak aj v športových centrách, bazénoch, alebo školách.
Sú vyrábané z plechu s hrúbkou 0,6 - 0,8 mm, vo zváranom aj montovanom prevedení. Povrchová úprava je prevádzaná vypaľovanými práškovými farbami v odtieňoch RAL. V hornej a spodnej časti dverí sú vetracie otvory a štandardne sú šatníkové skrine osadené cylindrickými zámkami.


Univerzálne a kancelárské skrine

Univerzálne a kancelárske skrine sú ideálne pre ukladanie dokumentov, tlačív a rôzneho materiálu. Svoju výhodu majú v možnosti uzamknutia, čím nedovolia prístup nepovolaným osobám k ukladaným položkám. Ďalšou výhodou môže byť "čistý"; vzhľad, nenarušujú tak celkový vzhľad pri použití v kancelárii a umožňujú tak udržiavať dokonalý prehľad a poriadok pri súčasnom efektívnom využití miesta. K dispozícii je široká škála rozmerových variantov.


Kovový nábytok  Kovový nábytok  Kovový nábytok 

Kovové kartotéky a registračné skrine

Kovové kartotéky a registračné skrine slúži k ukladaniu dokumentov vo formátoch A4 pomocou závesných dosiek. Zásuvky sú osadené guličkovými plnovýsuvmi, čím umožňujú ľahký prístup ku všetkým uloženým dokumentom. Registračné skrine majú centrálne uzamykanie s blokáciou proti vysunutiu viacerých zásuviek naraz. Zásuvky sú z predu vybavené plastovými rámčekmi pre zasunutie popisky, kartotéky je tiež možné spájať do radu.


Pracovné stoly

Dielenské pracovné stoly sú určené pre remeselné aj iné práce na rôznych typoch pracovísk. Konštrukcia rámu stola je vytvorená z kovového plechu alebo z oceľových profilov, pracovnú dosku tvorí drevený masív. Stoly sú chránené proti korózii kvalitným práškovým lakom v odtieňoch RAL. Medzi veľké prednosti týchto stolov patrí predovšetkým variabilita možností zostavenia. Tieto stoly možné kombinovať so sortimentom dielenských skríň a vytvoriť tak jednotné vybavenie dielne.


Kovový nábytok  Kovový nábytok  Kovový nábytok 

Montážne vozíky

Montážne vozíky sú ideálnym vybavením dielní a servisných stredísk. Poskytujú mobilné prehľadné usporiadanie náradia a nástrojov určených na opravy. Montážne vozíky sú z robustnej plechové samonosnej konštrukcie opatrené pojazdnými kolesami s brzdou. Sú doplnené o rad zásuviek, v ktorých možno prehľadne ukladať náradie a vďaka kolieskam je možné ľahko premiestňovať k miestu opravy. Sú opatrené zámkom a náradie je teda prístupné iba povolaným osobám.


Vešiaky

Vhodným doplnkom ku kovovému nábytku sú vešiaky, uplatní sa v kanceláriách i šatniach. Sú vyrobené z kombinácie kovu, dreva a mramoru. Samotné telo je z kovovej časti v odtieni hliník, doplnky sú drevené a ťažká mramorová základňa zaisťuje stabilitu vešiaka.
Rýchly dopyt kovového nábytku

Pomocou nižšie umiestneného formulára môžete zaslať rýchly dopyt kovového nábytku. Ak chcete, aby Vás niekto z našej firmy kontaktoval pre upresnenie dopytu, zadajte svoj e-mail alebo telefónny kontakt a odošlite prednastavený text. Môžete tiež zadať vlastné požiadavku tým, že prepíšete prednastavený text.