Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/konzolove-regale.php on line 1

Warning: include(actions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/k/o/u66068/public_html/konzolove-regale.php on line 1

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'actions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in /www/k/o/u66068/public_html/konzolove-regale.php on line 1
Konzolové regále | Stromčekové regále - vybavenie skladov

Konzolové regále

Konzolové regále sú určené predovšetkým pre skladovanie doskových a tyčových materiálov. Prevažne sa jedná o materiál väčších dĺžok, konzolové regále sú ale vhodné aj pre materiály rozličných dĺžok (u ktorých dochádza napríklad k zmene dĺžky v priebehu výroby).
Konzolové regále, niekedy tiež nazývané stromčekové regále môžu byť ako jednostranné, tak aj obojstranné, s rovnakou dĺžkou konzol a alebo so skracujúcími sa konzolami pre uľahčenie prístupu k uskladnenému materiálu.

Váš dopyt môžete zaslať na tento e-mail:  konzolove@e-regaly.sk
Konzolové regále  Konzolové regále  Konzolové regále 

Konstrukčné riešenie

Konzolové regále sa vyrába z valcovaných profilov, v menšej miere sa dodávajú aj ako montovaná stavebnica. Vždy sa vychádza z priestorových požiadaviek a vlastností ukladaného materiálu, preto sa najčastejšie konzolové regále vyrába na mieru.
Konštrukcia konzolových regálov je pomerne jednoduchá, skladá sa z nosného stĺpa, ktorý je pevne spojený spätnou konzolou. K stĺpu sa do prestaviteľného rastra pomocou pevnostných skrutiek prichytávajú konzoly. Regál tvoria minimálne dva stĺpy spojené vymedzovacími a zavetrovacími tyčami.
Konzoly môžu byť na konci opatrené vyberateľnými zarážkami, ktoré zabraňujú vypadávaniu materiálu z regálu. Toho sa tiež niekedy dosahuje použitím šikmých konzol, uložený materiál sa potom pohybuje smerom k stĺpu. Základnou farbou je modrá RAL 5010, ale na želanie môže byť aj iná.


Konzolové regále  Konzolové regále  Konzolové regále 

Použitie

Konzolové regále sa uplatnia všade tam, kde sú pre nás nežiaduce rámy regálov na prednej strane a potrebujeme mať voľný prístup k tovaru v celej dĺžke.
Tým je dané využitie predovšetkým pre tyčový materiál (tyče, rúrky, klampiarske výrobky, plastové profily, atď), doskový (drevené a plastové dosky, plechy, atď), ale v prípade výplne i pre voľné skladovanie drobného tovaru.
Pre zakladanie do regálu možno použiť rôzne typy manipulačných prostriedkov a to podľa druhu ukladaného materiálu. Regále sú určené pre zakladanie pomocou vysokozdvižných vozíkov, špeciálnych zakladačov alebo žeriavov s príslušenstvom. Regále malej výšky je možné obsluhovať ručne, keď to povaha materiálu bezpečne umožní.


Konzolové regále  Konzolové regále  Konzolové regále 

Vlastnosti konzolových regálov:

  • Vyrobené z valcovaných profilov alebo ako montovaná stavebnica
  • Určené pre skladovanie tyčového a doskového materiálu
  • Špecifické zostavy vyrobené na mieru
  • Jednostranné i obojstranné prevedenie
  • Prestaviteľnosť konzol na výšku
  • Široká škála nosnosťou regálu
  • Konzolové regále možno doplniť strešné alebo stenovú konštrukciouRýchly dopyt konzolových regálov

Pomocou nižšie umiestneného formulára môžete zaslať rýchly dopyt konzolových regálov. Ak chcete, aby Vás niekto z našej firmy kontaktoval pre upresnenie dopytu, zadajte svoj e-mail alebo telefónny kontakt a odošlite prednastavený text. Môžete tiež zadať vlastné požiadavku tým, že prepíšete prednastavený text.